Orientmatta Senneh antik
2013-10-02
206331
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Senneh, ca 76x52 cm
Slitage, smärre skador, äldre lagningar