Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-09-30
206300
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, flickporträtt, signerad Brachfeld?, olja på duk, ca 40x32 cm