Rökelsekar Kina
2013-09-30
206270
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1900-tal, celadonglasyr, i form av fohund, höjd 16,5 cm
Nagg