Tallrikar porslin Kina
2013-09-30
206264
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 7 st., porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm
Nagg och sprickor