Matta rölakan
2013-09-30
206230
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTA, rölakan, monogramsignerad AGS (Anna-Greta Sjöquist), ca 310x190 cm
Fläckar, skador