Hundertwasser affischer
2013-09-29
206219
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): (3), Utställningsaffischer, 1970-tal, 84x59 -123x40 cm
Kantskador, hål efter häftstift