Solfjäder i etui

Solfjäder i etui
Solfjäder i etui
Solfjäder i etui
Solfjäder i etui

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOLFJÄDER, pärlemor och spets, 1800-tal, originaletui

Spets med partiell missfärgning, skador

206178

2013-10-02