Nils G Stenqvist oljemålning
2013-09-29
206105
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Struktur 1996", monogramsignerad NGS, olja på duk, 73x50 cm