Takarmatur 1950/60-tal
2013-09-29
206102
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, för 10 ljuspunkter, 1950/60-tal, vitlackerad, diameter 63 cm
Slitage