Matgrupp 1900-talets mitt
2013-09-29
206090
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATGRUPP, 9 dlr, 1900-talets mitt, fotavslut i mässing, blå klädsel, bestående av: bord, 8 stolar, 2 iläggsskivor medföljer, höjd 74, diameter 104, totallängd 184 cm
Slitage, skadad klädsel