Diorama 1800-tal
2013-09-29
206066
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DIORAMA, 1800-talets andra hälft, landskapsvy, olika material, mått inklusive ram ca 67x65 cm
Slitage