Dali tillskriven etsning
2013-09-30
206046
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DALI, Salvador, tillskriven, Le Chevalier Cosmetique, bär signatur, numrerad 164/250, etsning med kolorering, 37x47,5 cm, Lana papper med vattenmärke, oramad