Sven Erixon gouache
2013-09-27
205890
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -32, gouache och pastell, 45x57 cm
Veck