P. Aberg olja
2013-09-30
205823
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ABERG, P (1900-tal): Erste Hilfe, signerad och daterad P. Aberg -73, olja på pannå, 100x100 cm, Proveniens: Galerie d´Eendt - Amsterdam, Kunstverlag Wolfrum - Wien