Stolar
2013-09-27
205648
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 4 st., 1800-tal, vitmålade, svarvade framben, skulpterad rygg, snarlika fleuroner
Lagningar, renoverade och kompletterade, förstärkningar