Golvlampa
2013-09-27
205640
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1940-tal, mässing och trä, 2 ljuskällor, höjd 160 cm
Bruksslitage