Yrjö Edelmann litografi
2013-09-28
205633
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm, oramad