Vas Japan
2013-09-26
205620
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VAS, brons, Japan, 18/1900-tal, dekor av bl a blommor och grodor, höjd 46 cm
Lagningar