U Hydman Vallien litografi
2013-09-27
205615
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm