Golvlampa 1930/40-tal
2013-09-26
205608
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, metall/trä, höjd 160 cm
Bruksslitage