U Hydman Vallien litografi
2013-09-27
205607
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm, oramad