Gustaf Ankarcrona oljemålning
2013-09-26
205592
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANKARCRONA, Gustaf (1869-1933): Septembersol-Leksands kyrkovall, signerad och daterad G. Ankarcrona Leksand 1908, olja på duk, 39x49 cm