Glasmålningar 1700-tal
2013-09-26
205557
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GLASMÅLNINGAR, 2 st., 1700-tal, helgon figurer b la S:ta Barbara, bemålat spegelglas, mått inkl. ramar respektive ca 24x18 cm
Slitage, ett senare bakstycke