Tage Hedqvist oljemålning
2013-10-05
205528
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Genom ateljén, utsikt Arild", signerad och daterad Tage Hedqvist 57, olja på duk, 135x167 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj,