Sidenbroderi 17/1800-tal
2013-09-26
205527
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDENBRODERI, monogramsignerad AEB 1798, ca 33x24 cm, ramad
Slitage, fläckar