Tage Hedqvist oljemålning
2013-10-05
205503
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Hotellrummet", monogramsignerad, daterad -81, olja på duk, 115x88 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj