Helge Frender oljemålning
2013-09-26
205487
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRENDER, Helge (1906-1976): Stilleben med blommor, signerad Frender, olja på duk, 61x50 cm