Bolle Norge 17/1800-tal

Bolle Norge 17/1800-tal
Bolle Norge 17/1800-tal
Bolle Norge 17/1800-tal
Bolle Norge 17/1800-tal
Bolle Norge 17/1800-tal
Bolle Norge 17/1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOLLE, 17/1800-tal, Norge, bemålad dekor av bl a akantusblad, kant med text daterad 1794, botten med skuren datering 1741, höjd 17, diameter 47 cm

Slitage

205438

2013-09-26