Ante Karlsson-Stig oljemålning
2013-09-26
205436
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Höstafton Storlien- Snasahögarna i nysnö, signerad A K-sson Stig, olja på duk, 43x64 cm