Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGSKÅP, Dalarna 1770-tal, bemålad furu, inredning med hyllor, beslag i smide, originallås, nyckel medföljer, höjd ca 62, 53,5x26 cm

Slitage

205370

2013-09-25