Skrin Japan 18/1900-tal
2013-09-25
205360
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIN, Japan, Meiji(1868-1912), lackarbete, lock med uppfällbar spegel, invändig lådinredning, dekor med bl a landskapsvyer, höjd ca 26, 29x21 cm
Slitage, nyckel saknas, beslag med skada/lagning