Olga Semenova litografi
2013-09-25
205343
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SEMENOVA, Olga (Ryssland född 1953): "Efter konserten", signerad och daterad Semenova Olga 2001, numrerad 136/250, färglitografi, 64x46 cm