Einar Forseth oljemålning
2013-09-25
205299
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): "Golfen vid Eleusis, Grekland, signerad och daterad Forseth -31, olja på pannå, 38x54 cm
Färgbortfall