Luktdosor askar
2013-09-24
205252
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUKTDOSOR, 3 st, ASKAR med lock, 2 st., DOSA, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 340 g
Slitage, skador