Ytterfoder
2013-09-24
205238
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, 2 st, varav en Rörstrand med maskaroner, 1900-talets början, höjd ca 25 cm vardera
Mindre lagning, mindre slitage