Oljemålning 1800-tal
2013-09-25
205232
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man och barn i interiör, olja på duk, osignerad, 25,5x31 cm
Obetydligt färgbortfall vid spännramens kant