Albert Johansson litografi
2013-09-25
205223
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad o daterad Albert Johansson -82, E:A, litografi, 64x87 cm