Flintlåspistol
2013-10-10
205211
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, fransk, signerad L Lecomte, 1700-talets mitt, helstock i valnöt med mässingsbeslag, längd 38 cm