Vas Kina sterlingsilver
2013-09-24
205179
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
VAS, sterlingsilver, filigranarbete, dekor med blommor och fladdermöss, insats i sterlingsilver, SúHai, begränsad upplaga, certifikat nr 480/500, 1960-tal, i etui med sockel, höjd 31 cm, vikt ca 950 g
Etui med skador