Nils Tydén oljemålning
2013-09-25
205153
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TYDÉN, Nils (1889-1976): Kustbild, signerad N Tydén 44, olja på pannå, 38x46 cm