Nils Tydén oljemålning
2013-09-25
205152
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TYDÉN, Nils (1889-1976): Utsikt från Norr Mälarstrand, signerad N Tydén 35, olja på pannå, 28x36 cm