Peter Dahl färglitografi
2013-09-25
205121
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 77, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm