Oljemålning efter Philip Wouwermans
2013-09-24
205073
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WOUWERMANS, Philip (hans efterföljd 1800-tal): Hästekipage, olja på pannå, 31x24 cm
Bär senare signatur