Bordslampor Kina
2013-09-24
205058
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, soapstone, Kina, höjd inkl. lamphållare 60 cm
Skador, lagningar