Ytterfoder Kina
2013-09-24
205057
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, cloisonné, Kina, 1800/1900-tal, höjd 15, diameter 17,5 cm
Slitage skador