Alexander Calder färglitografi
2013-09-24
205010
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CALDER, Alexander (1898-1976): "Revolution Inachevé", signerad Calder, 54/175, färglitografi, bladmått 55x76 cm