Flintlåspistol omkring 1800
2013-10-10
204984
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, omkring 1800, oktagonalt kammarstycke, graverat lås, helstock med hornnäsa, mässingsbeslag, längd 36 cm
Stockskador och lagningar