Ragusked soppslev såsslev silver
2013-09-24
204954
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RAGUSKED, Köpenhamn 1904, SOPPSLEV, med benskaft, Hamburg, 1800-talets mitt, SÅSSLEV, O.P. Hallberg, Norrköping, 1800-talets mitt, SMÖRKNIVAR, 2 st., W.A. Bolin, Stockholm 1918/19, silver
Smärre bucklor