Bestick delvis i silver
2013-09-22
204884
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BESTICK, 17-1900-tal, delvis silver, bl a fruktknivar, strösked, sked, mockaskedar, plockgafflar, drinkpinnar mm., SKED, silver, stämplad Petter Julin Köping 1757