Fritz Bersch oljemålning
2013-09-23
204829
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERSCH, Fritz (1873-1950), Mansporträtt, signerad F Bersch, olja på pannå, 58x47 cm